Banedagbok Kvam idrettspark

UkeDagDatoSorted By Dato In Ascending OrderLagAktivitetTidspunktBaneMotstanderAnsvarligDommer
18Tir01.05.2018A-lagKamp16:00Nedre baneVågåSvein Erik KampBård Løvli Haugen
 Ons02.05.2018G13 7`erKamp Kvamshallen er reservearena19:00Øvre bane 5FronStein Jøran SandenMarius Svendstad
 Tor03.05.2018G16 11`erKamp19:00Nedre baneVågåØyvind LienReza Roshan
 Tor03.05.2018AlleVårdugnad17:00    
19Man07.05.2018J13 9`erKamp19:00Nedre baneØyer/TrettenGuro Selfors LundUlrik Thorkildsen
 Man07.05.2018G/J 08 5`erKamp17:45Øvre bane 2Vinstra G/J 08 1Synnøve HavnMari Teigen
20Man14.05.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Sør-Fron G07 2Lars Mathias MoenSandra Lillebo
 Man14.05.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2STEILSynnøve HavnMalin Nordlien Holten
 Man14.05.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Ringebu/Fåvang G09 2Cathrine Gjerdet HaugenEskil Meldal
 Tir15.05.2018J13 9`erKamp19:00Nedre baneLillehammer BlåGuro Selfors LundMarius Svendstad
 Tir15.05.2018J11 7`erKamp18:30Øvre bane 5Lom J11Lars Arne BergumDavid Sanden
 Ons16.05.2018G13 7`erKamp19:00Øvre bane 5Gausdal/Follebu 2Stein Jøran SandenDavid Sanden
21Tir22.05.2018J10 5`erKamp18:00Øvre bane 1Vågå BlåJim WilhelmsenSindre Strype Kamp
 Tor24.05.2018G16 9`er kampKamp19:00Nedre baneRingebu/Fåvang 9`erØyvind LienSamir Krndzija
 Tor24.05.2018J10 5`erKamp18:00Øvre bane 1Lesja 2Jim WilhelmsenHanna Amalie Lillebo
 Søn27.05.2018G13 7`erKamp15:00Øvre bane 5Faaberg 2Stein Jøran SandenMarius Svendstad
22Tir29.05.2018A-lagKamp20:00Nedre baneRingebu/Fåvang 2Svein Erik KampVebjørn Engeli
 Tir29.05.2018J11 7`erKamp19:00Øvre bane 5Lesja/Dombås J12Lars Arne BergumHanna Amalie Lillebo
 Tor31.05.2018J13 9`erKamp19:00Nedre baneGausdal/Follebu Guro Selfors LundUlrik Thorkildsen
 Lør02.06.2018A-lagKamp18:00Nedre baneLomSvein Erik KampBård Løvli Haugen
23Man04.06.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2Sør-Fron/Harpefoss G08Synnøve HavnSandra Lillebo
 Man04.06.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 1Vestsida G09 1Cathrine Gjerdet HaugenTerese Selfors Lund
 Man04.06.2018G13 7`erKamp19:00Øvre bane 5Lillehammer 2 BlåStein Jøran SandenErlend Myromslien
 Tir05.06.2018G16 11`erKamp19:00Nedre baneLillehammer 3Øyvind LienEgil Morten Løvli
 Tor07.06.2018J10 5`erKamp18:00Øvre bane 1Lesja 1Jim WilhelmsenSimen Holen
 Fre08.06.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Otta G07 1Lars Mathias MoenIngrid Klomstad
 Søn10.06.2018J13 9`erKamp17:00Nedre baneFaabergGuro Selfors LundErlend Myromslien
24Tir12.06.2018J11 7`erKamp19:00Øvre bane 5VinstraLars Arne BergumIngrid Klomstad
 Ons13.06.2018G13 7`erKamp19:00Øvre bane 5Fron 2Stein Jøran SandenErlend Myromslien
 Lør16.06.2018A-lagKamp17:00Nedre baneHeidalSvein Erik KampReza Roshan
25Man18.06.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2Vestsida G08Synnøve HavnEivind Bergum
 Man18.06.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Harpefoss G09Cathrine Gjerdet HaugenSigurd Stormorken
 Tir19.06.2018J10 5`erKamp18:00Øvre bane 1Dombås/DovreJim WilhelmsenMalin Nordlien Holten
26Tor28.06.2018Høybråten/Stovner G16Kamp15:30Nedre baneHødd G16Adidas cup 1/8-finaleJohn Sigurd Holtesmo
33Tor16.08.2018FotballskoleFotballskole16:30  Fotballgruppa 
 Fre17.08.2018FotballskoleFotballskole16:30  Fotballgruppa 
 Fre17.08.2018A-lagKamp19:30Nedre baneFron 2Svein Erik KampJohn Sigurd Holtesmo
 Lør18.08.2018FotballskoleFotballskole10:00  Fotballgruppa 
34Man20.08.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Otta G07 2Lars Mathias MoenSigurd Stormorken
 Tir21.08.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 2Vestsida G09 2Cathrine Gjerdet HaugenEivind Bergum
 Tir21.08.2018J11 7`erKamp19:00Øvre bane 5Otta J12Lars Arne BergumHanna Amalie Lillebo
 Ons22.08.2018J13 9`erKamp19:00Øvre bane 5Lom J13Guro Selfors LundMarius Svendstad
 Tor23.08.2018G16 11`erKamp19:00Nedre baneLom G16Øyvind LienIØFK
 Fre24.08.2018G13 7`erKamp19:00Øvre bane 5VingarStein Jøran SandenMarius Svendstad
 Søn26.08.2018A-lagKamp13:00Nedre baneOttaSvein Erik KampVebjørn Engeli
35Man27.08.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Vestsida G07Lars Mathias MoenEivind Bergum
 Man27.08.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2Otta G/J 2010-3Synnøve HavnDavid Sanden
 Tir28.08.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Otta G09Cathrine Gjerdet HaugenTerese Selfors Lund
 Tor30.08.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Ringebu/Fåvang G/G 7-2Lars Mathias MoenMari Teigen
36Man03.09.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2Vinstra G/J 08 2Synnøve HavnHanna Amalie Lillebo
 Tir04.09.2018J11 7`erKamp19:00Øvre bane 5Vågå J12 GulLars Arne BergumDavid Sanden
 Tir04.09.2018J10 5`erKamp18:00Øvre bane 1Vågå GulJim WilhelmsenIngrid Klomstad
 Tir04.09.2018G16 11`erKamp18:30Nedre baneLesja/Dombås 9`erØyvind LienIØFK
 Tor06.09.2018J13 9`erKamp19:00Nedre bane 1Dombås/Lesja J13Guro Selfors LundMarius Svendstad
 Fre07.09.2018G13 7`erKamp19:00Øvre bane 5Lillehammer G12 BylagStein Jøran SandenHanna Amalie Lillebo
 Lør08.09.2018A-lagKamp17:00Nedre baneØyer/TrettenSvein Erik KampReza Roshan
37Man10.09.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Vinstra G07Lars Mathias MoenTerese Selfors Lund
 Man10.09.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Vinstra G09Cathrine Gjerdet HaugenMalin Nordlien Holten
 Tir11.09.2018J11 7`erKamp18:00Øvre bane 5Vågå J12 BlåLars Arne BergumSigurd Stormorken
 Tir11.09.2018J10 5`erKamp18:00Øvre bane 1LesjaskogJim WilhelmsenMari Teigen
 Ons12.09.2018G13 7`erKamp18:00Øvre bane 5Fron 2Stein Jøran SandenMarius Svendstad
 Tor13.09.2018G16 11`erKamp18:00Nedre baneFronØyvind LienIØFK
 Lør15.09.2018GR-cupTurnering10:00  Fotballgruppa 
38Man17.09.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2Ringebu/Fåvang G08Synnøve HavnEivind Bergum
 Man17.09.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Ringebu/Fåvang G09 1Cathrine Gjerdet HaugenTerese Selfors Lund
 Man17.09.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Ringebu/Fåvang G/G 7-1Lars Mathias MoenIngrid Klomstad
 Lør22.09.2018A-lagKamp17:00Nedre baneDombås 2Svein Erik KampBård Løvli Haugen
 Lør22.09.2018G13 7`erKamp13:00Øvre bane 5Roterud 2Stein Jøran SandenHanna Amalie Lillebo
 Søn23.09.2018G16 11`erKamp15:00Nedre baneFaaberg 2Øyvind LienIØFK
 Søn23.09.2018J13 9`erKamp17:00Nedre baneLillehammer J12 BylagGuro Selfors LundMarius Svendstad
39Tir25.09.2018J11 7`erKamp18:00Øvre bane 5Lom J12Lars Arne BergumDavid Sanden
 Tir25.09.2018J13 9`erKamp18:00Nedre baneFronGuro Selfors LundMarius Svendstad
42Lør20.10.2018G16 11`erKamp15:00Nedre baneRoterud G16-2Øyvind LienIØFK
(c) Kvam idrettslag